Реабілітація наркозалежних в Україні

На жаль, актуальність такої проблеми, як реабілітація для наркозалежних, не зменшується в Україні. І її рішення ускладнюється тим фактом, що самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги, впоратися з нею практично неможливо.
Для позбавлення від наркозалежності необхідно вдатися до комплексного підходу, який включає заходи фізичної, психологічної та соціальної підтримки та реабілітації.
До недавнього часу реабілітація проводилася виключно із застосуванням детоксикаційних методик, які впливали лише на фізичний стан хворого. Однак, відповідно до сучасними методиками, такого лікування недостатньо. В процесі повернення до нормального способу життя, безумовно, потрібно приділяти увагу фізичній симптоматиці. Але акцент необхідно робити саме на реабілітацію, психологічний розвиток, повернення хворого до життя в суспільстві і вплив на емоційно-психологічному рівні, відповідно до якого наркозалежний повинен усвідомити, зрозуміти і прийняти важливість відмови від наркотичних препаратів, а не обмежитися лише фізіологічним рівнем.

Батькам, близьким і співзалежних

Проходження реабілітації для наркозалежних в наших центрах відрізняється високою ефективністю, оскільки у нас працюють люди які можуть поділитися власним позитивним досвідом звільнення від цієї згубної залежності. Це дуже важливий фактор, оскільки пояснити, що з тобою відбувається, і які небезпеки чекають попереду, зможе тільки людина, яка пройшла через це. Позитивний досвід колишніх наркозалежних доводить, що позбутися від наркозалежності МОЖНА. У хворого з’являється надія, виникає стимул боротися і бажання довести самому собі і оточуючим, що якщо впоралися інші, то і він теж зможе.
Реабілітація ефективна тільки в тому випадку, якщо за підсумками її проведення людина повністю виліковується від залежності. Справжня допомога полягає в тому, що після її надання колишній наркоман стає здоровим не тільки ФІЗИЧНО, а й душевно. І це не менш важливо, оскільки від морального і емоційного стану теж залежить, наскільки швидко людина зможе зайняти своє місце в соціумі і повірити в себе. Ми надаємо в цьому реальну допомогу!
Прийнявши рішення відправити свою дитину в реабілітаційний центр, Ви повинні усвідомлювати, що йому належить не розважальна прогулянка, а подолання важкого шляху, повного душевних мук, стресів, сумнівів і емоційних переживань. І в цей період він особливо гостро потребує Вашої підтримки, розуміння і любові. А ми зі свого боку зробимо все, щоб допомогти йому повернутися до нормального життя і стати повноцінним ЛЮДИНОЮ …